Naše fenky

ABE Dog´s Realm

Ahoj, jmenuji se Abe z chovatelské stanice Dog´s Realm a říkají mi Bára. Narodila jsem se na Slovensku 20.10. 2006. V současnosti bydlím u nového pána na Rokycansku, ve Lhotě pod Radčem


Můj rodokmen


11.10.2011Zdálo by se,že zapomínáme na naši Barunku.Není tomu tak.To se prostě nedá.Kdo mastifa doma má,dá nám určitě za pravdu,že oni se o svůj čas s Vámi prostě přihlásí.Je to náš obrovský mazel,který navíc šéfuje celé smečce.Přidáváme několik fotek z víkendu na Orlíku a z naší zahrady.Barunka je opravdu naše srdeční záležitost,ostatně jako všichni ostatní,jen s těma fotkama se musíme polepšit.Štěňátka se nám na jaře nepovedla,ale na podzim už Barču trápit nebudeme.


24.3.2011Začalo jaro,tak se budeme snažit udělat více fotek Barunky,abychom ji lépe představili. Už se těšíme na štěňátka,která pro letošní jaro plánujeme,s naší Barunkou.


3.2.2011Naše ABE alias BARUNKA byla v ordinaci u paní veterinářky na očkování,takže jsme ji nechali zvážit.Ona je trošičku menší,ale přesto váží 67 kg a měří 70 cm.Je na nás strašně závislá a strašně hodná.Dceruška Ashley ji ale trošku přerůstá přes hlavu a to ve všech směrech.


25.11.2010Dnes došlo ke spuštění zadávání novinek do sekce naší feny Báry


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa